O nás

Vítejte na stránkách firmy BECHNÝ, spol.  s. r. o. , která přímo navazuje na více než devítiletou zkušenost podnikání fyzické osoby, předchozí praxi a mnoho dovedností získaných v práci ve výškách. Výškové práce samotné a zejména pak pokrývačství, má v naší rodině už dvougenerační tradici. Specializujeme se proto na realizaci šikmých a plochých střech. Mezi naše aktivity patří kompletní rekonstrukce stávajících střech, nová výstavba včetně dodávek takzvaně na klíč, montáže doplňkového sortimentu, zajišťování záručního a pozáručního servisu a samozřejmě i menší zásahy a opravy. Firma si od začátku svého působení na trhu v roce 2004 zachovává stabilitu a prosperuje. Ukazuje se tak, že důraz na řemeslné zpracování, chuť dělat věci správně, používání kvalitních materiálů a individuální přístup ke klientovi má své opodstatnění.

Nabízíme pokrývačské, klempířské, tesařské, izolatérské a natěračské práce. Také zajišťujeme přidružené zednické práce, v případě obtížného přístupu i výškové práce bez potřeby lešení. Dále se zabýváme prodejem střešních krytin, stavebního a truhlářského řeziva, tepelných izolací, hydroizolací, střešního příslušenství, střešních oken a klempířských prvků. Vše za co nejpřijatelnější cenu v poměru ke kvalitě poskytnutých služeb.

Jsme vybaveni vlastní klempířskou dílnou, systémovým lešením, krytými skladovými prostory a také mechanickými prostředky pro přesun hmot jak v horizontálním tak i vertikálním směru.

Mezi naše zákazníky patří majitelé rodinných domů, chat a chalup, stavební firmy, obecní úřady, církevní a rozpočtové organizace, zemědělská a výrobní družstva, bytová družstva, a další.

Našim cílem je trvalá prosperita, založená na spokojenosti zákazníků a snaha zachovávat vysokou kvalitu poskytnutých služeb. Pracovníci jsou pravidelně proškolováni v souladu s pravidly BOZP a prováděcími předpisy výrobců s jejichž produkty pracujeme. Pravidelně se zúčastňujeme školení pořádaných předními výrobci a sledujeme tak aktuální trendy v oblasti provádění střešních plášťů. Tyto poznatky pak prezentujeme a nabízíme našim klientům. Na prováděné práce poskytujeme nadstandardní záruku 48 měsíců až 10 let, na použité materiály 20 až 50 let.

Neustále zatékání vody v době dešťů a svárlivá žena jsou totéž;

Přísloví 27, 15

This entry was posted on 8.3.2013. Bookmark the permalink.