Střechy na klíč

1) POPTÁVKA
Vše začíná Vaší poptávkou. Tu nám můžete zaslat vyplněním jednoduchého poptávkového formuláře, emailem případně nám zatelefonujte. Také nás samozřejmě můžete navštívit osobně v zázemí naší firmy.
 
2) ZAMĚŘENÍ STAVBY, SEZNÁMENÍ SE S PROJEKTEM
 Na základě poptávky vám zpracujeme cenovou kalkulaci. Použijeme podklady případného investora či projektové dokumentace ke stavbě. Pokud projektová dokumentace chybí, zejména je to časté v případě rekonstrukce, přijedeme na místo stavby sami provést zaměření. Zároveň probereme možné způsoby a doporučíme varianty provedení.
 
3) CENOVÁ KALKULACE
Třetím krokem je vyhotovení cenové kalkulace dle požadavků a přání investora s jednoduchým technickým popisem. Kalkulace často může obsahovat i několik možných variant. Cenovou kalkulaci Vám doručíme osobně, emailem případně poštou. Rádi s Vámi cenovou kalkulaci prostudujeme a rozebereme v rámci odborné konzultace. Vysvětlíme co jednotlivé položky znamenají, proč jsou v kalkulaci nezbytné a co obnášejí.
 
4) ODSOUHLASENÍ CENOVÉ KALKULACE
Po schválení finální cenové kalkulace s Vámi sepíšeme Smlouvu o dílo. Tu zasíláme nejčastěji v elektronické podobě nejprve jako návrh. Po doplnění a odsouhlasení dojde k samotnému podpisu. Součástí je samozřejmě schválená cenová kalkulace na jejímž základě budeme celý projekt realizovat, termíny zahájení a ukončení díla, práva a povinnosti obou stran.
 
5) SAMOTNÁ REALIZACE DÍLA
Jak již bylo zmíněno na předchozí stránce, dodržujeme termín zahájení a dokončení díla. Nejprve začínáme s předáním staveniště a ve většině případů se stavbou lešení a stavebního výtahu. Následuje přistavení kontejneru na suť. V té samé době většinou také navážíme materiál potřebný k realizaci nového zastřešení. Souprava s hydraulickou rukou skládá střešní krytinu a stavební řezivo, ručně se skládají klempířské prvky jako žlaby a svody, dále fólie, okna, spojovací materiál a další doplňky. Následuje vlastní realizace. Pokud je původní krytina azbestocementová šablona, přistupujeme k demontáži krytiny zvlášť šetrným způsobem a s ohledem na okolí. Pracujeme v ochranných oblecích, používáme respirátory té nejvyšší kvality. Nikdy nenecháváme střechu bez zajištění. Platí pravidlo, že co se odkryje, se ještě týž den zakryje doplňkovou hydroizolační vrstvou neboli fólií. Nehrozí tak zatečení do vnitřních částí budov. Po montáži fólie následuje latění případně bednění střechy. V případě potřeby omítneme nebo vyzdíme nadstřešní části komínů, opravíme atiky. Samozřejmě provedeme veškeré klempířské práce – oplechování štítů, montáže okapů, svodů, oplechování komínů atd. Také profesionální pokrývači specializující se na šikmé střechy se těší na svou část díla. Při zaměření Vám nabídneme širokou paletu osvědčených druhů krytin, abychom tak byli schopni vyhovět Vašim požadavkům i následujícímu vzhledu domu. Po skončení pokrývačských prací pracovníci dokončí zbývající montáže doplňků tak, aby celé dílo bylo kompletně dokončeno.
 
6) PŘEDÁNÍ DOKONČENÉHO DÍLA
Kompletně hotovou střechu předáme v předem domluveném termínu investorovi, součástí je předávací protokol, záruky k použitým materiálům – střešním krytinám, protokol o odvozu a uložení nebezpečného materiálu na skládce k tomu určené.
 
Přečtěte si v sekci Reference co o nás napsali naši klienti.
 
 
AKČNÍ NABÍDKA:

Obrázek

STŘEŠNÍ OKNA A SVĚTLOVODY VELUX:  JAKO SOUČÁST VELUX TEAMU VÁM NABÍZÍME STŘEŠNÍ OKNA A SVĚTLOVODY VELUX  S JEDINEČNOU ZÁRUKOU 10 LET. PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

Obrázek

RUUKKI testováno v extrémních podmínkách: Nabízíme Vám plechové střešní krytiny od Finského výrobce, firmy Ruukki. Krytiny s tradicí přes půl století, prověřeny severskou zimou. Široký sortiment tvarů a povrchových úprav. Krásný vzhled a vysoká kvalita. Záruka až 50 let!!! Žádáte kvalitu, estetičnost a neměnný vzhled? Kontaktujte nás pro individuální nabídku!