Reference


Zobrazit místo bechny.com na větší mapě

 

11. 10. 2017

Vážený pane Bechný,

velice Vám a Vašim spolupracovníkům děkujeme za velmi solidní  jednání ohledně výměny střešní krytiny na bytovém domě v Novém Městě nad Metují. Vše proběhlo v domluveném termínu, bez jakýchkoliv problémů a v nadstandardní kvalitě. I nájemníci domu neměli žádné problémy s hlukem, nepořádkem v domě, prostě velká spokojenost. Jelikož na domě jsou ještě další tři starší střechy, které čekají na výměnu, tak až to bude nutné, určitě se obrátíme na Vaši firmu. Všem doporučujeme!!!

Jaroslav a Dagmar Kozákovi

—————————————————————————————————————

27. 9. 2017

Chceme poděkovat firmě BECHNÝ za jejich profesionální přístup. Nacenění zakázky bylo vyřízeno rychle a samotná oprava byla provedena v předem domluveném termínu šikovnými řemeslníky. Pochvala za komunikaci, přístup a kvalitní práci. 
Zdeněk a Eva Vondráčkovi, Týniště nad Orlicí

—————————————————————————————————————

17. 4. 2017

Při výběrovém řízení na rekonstrukci střešních krytin rodinného domu jsme oslovili několik firem včetně pana Bechného. Ochota, profesionální přístup a široký záběr činností byl pro nás jasnou volbou. V několika etapách nám firma Střechy Bechný provedla montáž taškové střechy včetně izolací a světlíků, vyzdívky komínů, výměny veškerého oplechování a položení PVC na plochou střechu garáže.

Po této zkušenosti můžeme firmu vřele doporučit všem, kteří plánují opravy a rekonstrukce jakékoli složitosti za použití velkého výběru materiálů. Pro tuto firmu není nic nemožné a výsledek stojí za to. Velice kvalitní práce a přístup pracovníků je největší předností.
Děkujeme a přejeme mnoho dalších krásných střech a spokojených zákazníků.
Miroslav a Markéta Řehákovi, Týniště nad Orlicí
—————————————————————————————————————
 
11. 3. 2015
 
Vstřícnost, poctivost, svědomitost, zručnost, ale i čistota na pracovišti – ve výsledku pak kvalitně odvedená profesionální práce a spokojený zákazník!
Firmu pana Bechného případným dalším zákazníkům vřele doporučuji!
Václav Strážnický, Vamberk
V. S.

—————————————————————————————————————

4. 3. 2015

Na firmu Bechný jsem dostal doporučení. Kdyby v dnešní době odváděly všechny firmy takhle profesionální práci, tak by to bylo fajn.
Velká spokojenost s provedenou prací i s přístupem firmy, a to zrovna u naší střechy nebylo nic úplně jednoduché.
Jan Bělka, Častolovice

—————————————————————————————————————

29. 4. 2014

Na opravu – rekonstrukci střechy jsme si na internetu vybrali společnost BECHNÝ, spol. s r. o., a byli jsme velice spokojeni. Příjemné jednání – příjemní řemeslníci, celkem rychle provedeno – pracovali teměř do tmy a střecha se nám líbí! Můžeme jen doporučit! Jiří a Jana Páchovi – Rychnov nad Kněžnou

—————————————————————————————————————

3. 1. 2014

Realizace střechy Potštejn 2012
Firmu Bechný určitě doporučujeme. Skvělá domluva před stavbou a profesionální přístup během stavby.  Realizace byla provedana  v domluveném termínu a ve výborné kvalitě. Spokojení zákazníci

Martin a Veronika Plevovi

—————————————————————————————————————

23. 11. 2013

Firma BECHNÝ, spol. s r.o. = spolehlivost, profesionální a pečlivé, poctivě řemeslné provedení všech druhů prací, nevšední ochota, příjemné vystupování všech pracovníků, přímé, čestné jednání. Děkuji, chválím a všem potenciálním zájemcům vřele doporučuji.

MUDr. Jiřina Petáková, Řež

—————————————————————————————————————

1. 8. 2013

Spokojenost po všech stránkách

Dobrý den, pane Bechný, rád bych se vyjádřil k průběhu rekonstrukce střechy RD v Jablonném nad Orlicí.

O Vaši firmě jsem si přečetl na internetových stránkách. Na oslovení mělo vliv i nedaleké sídlo firmy. Osobní projednání, sdělení svých požadavků, informace z Vaší strany o způsobu zajištění opravy, vypracování nabídkového rozpočtu a jeho projednání mě vedly k uzavření smlouvy o dílo. K vlastnímu průběhu prací – oprava střechy byla bez sebemenších problémů – zahájení a předání prací v domluveném termínu, dobře objednané počasí, rozvaha, profesionalita, pečlivost a vstřícnost party šikovných chlapů, provedení klempířských prací, …snad k dobrému průběhu přispěla i splnění vašich požadavků a komunikativnost z mé strany.

Na závěr Vám chci za přístup a odvedenou práci poděkovat. Jsem rád, že opravu, o které jsem přemýšlel již několik let, jsem svěřil právě Vám. Věřím, že nová střecha bude dobře sloužit jako ta minulá…

S pozdravem Vladimír Šumský

V Jablonném nad Orlicí 1. srpna 2013

—————————————————————————————————————

13. 7. 2013

Firma Tomáš Bechný vás osloví již při prvním jednání. Jejich profesionální přístup k zákazníkovi  začíná hned při nacenění a rozpočtu zakázky. Vše je srozumitelné a připravené k diskuzi. Výsledná práce je jen důkazem. Tuto firmu mohu jen doporučit.

Luňáčková Martina