Proč k nám

10 DŮVODŮ, PROČ SI ZÁKAZNÍCI VYBÍRAJÍ PRÁVĚ NAŠÍ FIRMU

1) Dodržujeme termín zahájení a dokončení stavebních prací.

2) Garantujeme 60 měsíců plné záruky bez výjimek, s možností prodloužení.

3) U nás nikdy neplatíte ani o korunu navíc, než jste sami schválili.

4) Po vypršení základní záruky provádíme komplexní servisní a údržbovou prohlídku celé střechy v hodnotě 3.500,– Kč s 50% slevou. Pro Vás to znamená prodloužení záruky o dva roky a tím i klid do dalších let. Důkladně zkontrolujeme všechny prostupy střechou (okna, větrací tašky, odvětrání kanalizace, sanitární odvětrání, anténní prostup, oplechování komínu, stav střešní krytiny, nasávací otvory ve střeše – větrací mřížky, těsnost spojů na žlabech a ostatních klempířských prvcích, správný spád žlabů, jejich průchodnost a odtok vody ze střechy. Provedeme promazání a případné seřízení pantů střešních oken, kontrolu funkčnosti prachových filtrů a kontrolu lemování z hlediska vodotěsnosti.

5) O realizaci zakázky se vždy stará stálý tým odborných pracovníků. Ti jsou pravidelně proškolováni přímo u výrobce. Vlastníme certifikáty s osvědčeními od předních výrobců a dodavatelů střešních systémů. Získáváte tak záruku, že dodávka stavby a zařízení bude dokončena vždy včas a v nejvyšší možné kvalitě. Na Vaší stavbě se nebudou podílet nekvalifikovaní dělníci ani jiná levná pracovní síla ze zahraničí.

6) Za 14 let za sebou máme více jak 200 kompletních realizací střech rodinných domů, hospodářských a komerčních objetků, na dalších pěti stovkách objektů jsme provedli nejrůznější opravy, dodatečné montáže doplňků, příslušensví a jiné práce menšího rozsahu.

7) Průběh zakázky má na starost pověřená osoba. Ta je investorovi po celou dobu přípravy, následné realizace až po předání stavby plně k dispozici. Úspěšně Vám pomůže realizovat Vaše představy do posledního detailu.

8) Jsme pojištění u společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s. do výše plnění 2.mil.Kč, pro případ, že by nastala neočekávaná situace, která by mohla způsobit nějaké škody na Vašem majetku během našeho působení.

9) ZDARMA nezávazně nabízíme odborné konzultace a to i v případě, že vám jiný dodavatel nabízí za stejnou službu nižší cenu. Můžeme Vám pomoci nezávisle a nezávazně nabídky odborně srovnat. Předejdete tak možným technickým i finančním překvapením, které Vás mohou nemile zaskočit.

10) Pro každého zákazníka  máme  vždy individuální technické i cenové  řešení. Porovnáme je a společně vyhodnotíme Váš záměr i jeho  technickou  náročnost s ohledem na Vaše finanční možnosti. Pak Vám dokážeme navrhnout vždy takové řešení, které bude splňovat Vaše představy i finanční možnosti a to vše v plné garanci i kvalitě.